کاغذ دیواری

نقش بستن طرح هایی زیبا بر دیوار منزلتان با تیم مجرب ایران نقاش

09356622125

کاغذ دیواری

نقاشی ساختمان، یکی از خدمات ساختمانی است که نکات زیادی داشته و به قولی برای خود دنیایی دارد. به عنوان مثال نقاشی رنگ پلاستیک، نقاشی رنگ روغنی، نقاشی رونگ اکریلیک (بی بو) در کلیه مناطق تهران و شهرستان ها، خدماتی نقاشی ساختمان با غلطک و نقاشی نمای ساختمان، نقاشی روی گچ، نقاشی ویلا و نقاشی خانه های نوساز و کلنگی هم کدام ویژگی های خاص خود و بالتبع نکات و ریزه کاری های خاص خود را دارا می باشند. به همین جهت است که قیمت نقاشی ساختمان نیز کاملا متفاوت می باشد. البته گفتنی است که یافتن نقاش ساختمان در تهران که حرفه ای بوده و نسبتا ارزان باشد نیز مشکل خواهد بود.

درحال بارگذاری...

قیمت کاغذ دیواری

رنگ روغنی12 هزار تومان تا 24 هزار تومان
رنگ پلاستیک8 هزار تومان تا 15 هزار تومان
رنگ بلکا همراه با جنس11 هزار تومان تا 20 هزار تومان
رنگ اکرولیک10 هزار تومان تا 18 هزار تومان
دستمزد رنگ جوتن و اپوکسی و ترافیکی13 هزار تومان تا 20 هزار تومان
رنگ مولتی کالر14 هزار تومان تا 18 هزار و 500 تومان

برای مشاوره نقاشی ساختمان، کاغذ دیواری و طراحی رزین با 09356622125 تماس بگیرید.

نصب کاغذ دیواری بر روی دیوار نم دار

اگر دیوارتان نم داشت باید آن را خشک کنید ومنبع نم آن را از بین ببرید زیرا ماندن رطوبت در دیوار باعث خراب شدن کاغذ دیواری شما میشود.پس از بین بردن منبع رطوبت مجددا دیوار را بتونه کاری و یکدست کنید.پس از خشک شدن باید قسمت کچکاری شده را روغن الیف بزنید اگر کل دیوار گچی است کل دیوار را روغن الیف بزنید.سپس دیوار را بازبینی کنید که کاملا یکدست شده باشد و شکاف یا ترک کوچکی هم باقی نماند.پس از حصول اطمینان از یکدست بودن دیوار بهتر است کل دیوار را روغن آستر بزنید تا لکه های ریز حاصل از بتونه از بین برود.موقع نصب کاغذ دیواری محلول رقیق چسب را با کمی سریش با قلموی بزرگ بر دیوار بمالید تا گرد و غبار را از روی دیوار پاک شود تا کاغذ دیواری بخوبی بر دیوار متصل شود. مطمین شوید قبل از شروع نصب کاغذ دیواری برق را قطع کرده اید.

نقش برش کاغذ دیواری

کاغذ دیواری را بین 5 تا 10 سانتیمتر بیشتر از طول دیوار برش میدهیم و روی میز میگذاریم دقت کنید فقط قسمت اول را این اندازه برش میدهیم زیرا رول بعدی را باید برپایه طرح کاغذ دیواری که داریم برش دهیم برای رول دوم باید طرح را طوری در نظر بگیرید که با رول اول همسان شود حتی ممکن است مجبور شوید 60 سانتیمتر بزرگتر از دیوار برش دهیدتوصیه میشود با هربرش رول بریده شده را نصب کرده بعد سراغ برش رول بعدی بروید.چون موقع نصب کاغذ دیواری کمی طول میکشد چسب کاغذ دیواری خشک شود.برای چسب زدن از مرکز دیوار به سمت لبه ها حرکت کنید سعی کنید زیاد لبه ها چسبی نشود و لبه های چسب خورده تا ده دقیقه روی هم بماند.کافی است قواره اول را بصورت عمود نصب کرده بقیه قواره ها خود به خود عمودی میشوند به وسیله کاردک چسب را از لبه ها بیرون کنید.با کاردک اضافه ها را برش دهید.دیوارهایی که بیش از15 دقیقه به حال خود رها شوند خراب میشوند زیر کش می آیند و غیر قابل استفاده میشوند.نصب کاغذ دیواری با جنس پیپر روش دیگری دارد. اگر در منزل خود پارکت لمینت نصب کرده اید مراقب باشید پارکت ها چسبی نشوند.

فهرست